5
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
עמית הסעות VIP
 
 
 
 
 
 
 
 
 
072-3225306
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
כבר יותר מ-20 שנה שחברת עמית הסעות VIP מספקת לכם את חוויית הנסיעה הכי מוצלחת בישראל. החברה מחזיקה ברישיון ממשרד התחבורה ומחויבת לפעול לפי חוק ובסטנדרטים גבוהים ביותר של בטיחות. היא נותנת מענה ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד וזמינה לבצע נסיעות בכל רחבי הארץ ובכל שעות היממה (למעט בשבתות ובחגים).
 

מגוון שירותי VIP בהתאמה אישית:

 
  • הסעות לנתב"ג ובחזרה לכל חלקי הארץ
  • איסוף תיירים מנתב"ג ברכב VIP יוקרתי
  • הסעת משפחות לאירועי ערב ולחתונות
  • הסעות לכותל עבור חגיגות בר מצווה
  • הסעות מאורגנות לטיולים באילת, בים המלח ובצפון
  • הסעות לארגונים, למוסדות ולמקומות עבודה
 
 
 
עמית הסעות
 
 
 
 

רכבים מפוארים במבחר גדלים

 
כדי לתת פתרון לכל צורך, מחזיקה החברה בצי של רכבי יוקרה עם 6 עד 60 מקומות. בין שמדובר בוואן ובין שמדובר באוטובוס, מובטח לכם רכב חדיש, נקי ומצוחצח עם כל היתרונות והשדרוגים: שקעי USB בכל מושב, ריפודי עור יוקרתיים, כיסאות מתכווננים לישיבה נינוחה, אינטרנט אלחוטי חינם, טלוויזיה, מקרר ותא מטען ענק.

בנוסף לכך, בכל רכב מותקנת מערכת מתקדמת להתרעה בפני שכחת ילדים לפי התקנים המחמירים של משרד התחבורה. יחד עם האחריות האישית והתושייה של הנהגים, תוכלו להרגיש בטוחים ולשלוח ברוגע את ילדיכם היקרים לנסיעה.
 

הטובים לעמית הסעות

 
החברה בוחרת את צוות הנהגים בקפידה, ועל כך לעולם אינה מתפשרת. לכל נהג האופי המיוחד והרקע האישי שלו, אך לכולם משותפים ערכי הסבלנות, הדייקנות והאדיבות. באחריותם להביא אתכם ליעדכם בשלום ולהשרות עליכם תחושת ביטחון מרגע היציאה ועד לסיום הנסיעה. כמו כן, הנהגים דוברי אנגלית ברמה גבוהה ובאפשרותם ללוות ולהסיע תיירים מכל רחבי העולם.

צרו קשר עם עמית הסעות VIP להזמנת נסיעה לכל מטרה: 072-3225306.